Kontakt z pracownikami OPS

dyrektor Mariola Chruszczewska   opswschowa@opswschowa.com.pl

zastępca dyrektora Alina Strawczyńska  alina.strawczynska@opswschowa.com.pl

 

Dział Finansowo-Administracyjny

główna księgowa Katarzyna Walter - tel. 65 540 88 09  katarzyna.walter@opswschowa.com.pl

Justyna Furmańska - tel. 65 540 88 09  justyna.furmanska@opswschowa.com.pl

Renata Miaskowska - tel. 65 540 88 09  renata.miaskowska@opswschowa.com.pl

Dorota Nowak - tel. 65 540 88 04  dorota.nowak@opswschowa.com.pl

Beata Wieczorek - tel. 65 540 25 25  beata.wieczorek@opswschowa.com.pl

 

Dział Świadczeń

kierownik Brygida Biedrzyńska - tel. 65 540 88 08  brygida.biedrzynska@opswschowa.com.pl

Paulina Furmańska - tel. 65 540 88 15  paulina.furmanska@opswschowa.com.pl

Łukasz Kania - tel. 65 540 88 12 lukasz.kania@opswschowa.com.pl

Magdalena Kurek – tel. 65 540 88 12  magdalena.kurek@opswschowa.com.pl

Agnieszka Nowak - tel. 65 540 88 12  agnieszka.nowak@opswschowa.com.pl

Agnieszka Glapa - tel. 65 540 88 15 agnieszka.glapa@opswschowa.com.pl

Natalia Winiarczyk - tel. 65 540 88 12 natalia.winiarczyk@opswschowa.com.pl

 

Dział Pomocy Środowiskowej

 

Zespół Realizacji Pomocy i Analiz

Magdalena Apolinarska - tel. 65 540 88 01  magdalena.apolinarska@opswschowa.com.pl

Marta Szumielewicz - tel. 65 540 88 01  marta.szumielewicz@opswschowa.com.pl

 

Zespół Pracowników Socjalnych

koordynator Bożena Wasylkowska – tel. 65 540 88 06  bozena.wasylkowska@opswschowa.com.pl

Monika Domeracka - tel. 65 540 88 06  monika.domeracka@opswschowa.com.pl

Jolanta Chiciak – tel. 65 540 88 04  jolanta.chiciak@opswschowa.com.pl

Joanna Jaśkowiak – tel. 65 540 88 02  joanna.jaskowiak@opswschowa.com.pl

Elżbieta Kołodziejczyk – tel. 65 540 88 02  elzbieta.kolodziejczyk@opswschowa.com.pl

Regina Kuppe – tel. 65 540 88 02  regina.kuppe@opswschowa.com.pl

Barbara Nicka – tel. 65 540 88 02  barbara.nicka@opswschowa.com.pl

Marzanna Śladewska – tel. 65 540 88 03  marzanna.sladewska@opswschowa.com.pl

Karolina Tomczak - tel. 65 540 88 03  karolina.tomczak@opswschowa.com.pl

 

Sekcja Pracy Socjalnej

Janina Bielak – tel. 65 540 88 06  janina.bielak@opswschowa.com.pl

Danuta Rynkiewicz – tel. 65 540 88 07  danuta.rynkiewicz@opswschowa.com.pl

Agnieszka Ścibor - tel. 65 540 88 07