Kontakt z pracownikami OPS

Dyrektor OPS Mariola Chruszczewska  opswschowa@opswschowa.com.pl

zastępca dyrektora Alina Strawczyńska  alina.strawczynska@opswschowa.com.pl

 

Dział Finansowo-Administracyjny

główna księgowa Katarzyna Walter - tel. 65 540 88 01  katarzyna.walter@opswschowa.com.pl

Justyna Furmańska - tel. 65 540 88 01  justyna.furmanska@opswschowa.com.pl

Renata Miaskowska - tel. 65 540 88 01  renata.miaskowska@opswschowa.com.pl

Beata Wieczorek - tel. 65 540 25 25  beata.wieczorek@opswschowa.com.pl

 

Dział Świadczeń i Analiz

kierownik Brygida Biedrzyńska - tel. 65 540 88 08  brygida.biedrzynska@opswschowa.com.pl

 

Agnieszka Glapa - tel. 65 540 88 15 agnieszka.glapa@opswschowa.com.pl

Łukasz Kania - tel. 65 540 88 15 lukasz.kania@opswschowa.com.pl

Paulina Furmańska - tel. 65 540 88 12 paulina.furmanska@opswschowa.com.pl

Alicja Mania - tel. 65 540 88 12 alicja.mania@opswchowa.com.pl

Agnieszka Nowak - tel. 65 540 88 12  agnieszka.nowak@opswschowa.com.pl

Dorota Rotkiewicz - tel. 65 540 88 12 dorota.rotkiewicz@opswschowa.com.pl

Magdalena Kurek – tel. 65 540 88 09  magdalena.kurek@opswschowa.com.pl

Magdalena Apolinarska - tel. 65 540 88 09  magdalena.apolinarska@opswschowa.com.pl

Marta Szumielewicz - tel. 65 540 88 09  marta.szumielewicz@opswschowa.com.pl

 

Dział Pomocy Środowiskowej

kierownik Monika Domeracka - tel. 65 540 88 07  monika.domeracka@opswschowa.com.pl

 

Jolanta Chiciak – tel. 65 540 88 02  jolanta.chiciak@opswschowa.com.pl

Joanna Jastrzębska - tel. 65 540 88 02 joanna.jastrzebska@opswschowa.com.pl

Joanna Jaśkowiak – tel. 65 540 88 06  joanna.jaskowiak@opswschowa.com.pl

Elżbieta Kołodziejczyk – tel. 65 540 88 03  elzbieta.kolodziejczyk@opswschowa.com.pl

Barbara Nicka – tel. 65 540 88 02  barbara.nicka@opswschowa.com.pl

Marzanna Śladewska – tel. 65 540 88 06  marzanna.sladewska@opswschowa.com.pl

Edyta Żmiejewska – tel. 65 540 88 03  edyta.zmiejewska@opswschowa.com.pl

asystent rodziny Sylwia Zarzycka - tel. 65 540 88 07 sylwia.zarzycka@opswschowa.com.pl

Natalia Nowak - tel. 65 540 88 06 natalia.nowak@opswschowa.com.pl